Rungtynės šiandien
Mergaičių U13 futbolo čempionato Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - | : | - |
12:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
14:00 | - | : | - |
14:00 | - | : | - |
Mergaičių U13 futbolo čempionato Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
12:00 | - | : | - |
12:00 | - | : | - |
12:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
13:00 | - | : | - |
14:00 | - | : | - |
14:00 | - | : | - |
15:00 | - | : | - |
15:00 | - | : | - |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
09:30 | - Be1 NFA | : | Kauno Žalgirio FA - |
09:30 | - Be1 NFA | : | Kauno Žalgirio FA - |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
13:00 | - FA Šiauliai | : | Klaipėdos FM B - |
13:00 | - FA Šiauliai | : | Klaipėdos FM B - |
13:00 | - FC Džiugas | : | Klaipėdos FM - |
13:00 | - FC Džiugas | : | Klaipėdos FM - |
13:00 | - FK Babrungas | : | FK Banga - |
13:00 | - FK Babrungas | : | FK Banga - |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
13:00 | - FC Hegelmann | : | FK Jonava - |
13:00 | - FC Hegelmann | : | FK Jonava - |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
12:30 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | FK Ataka - |
12:30 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | FK Ataka - |
13:00 | - FA-FM Ateitis | : | FK Granitas - |
13:00 | - FA-FM Ateitis | : | FK Granitas - |
13:00 | - Vilnius Football Academy | : | FK Žalgiris - |
13:00 | - Vilnius Football Academy | : | FK Žalgiris - |
13:00 | - Vilniaus BFA | : | VFA Geležinis vilkas - |
13:00 | - Vilniaus BFA | : | VFA Geležinis vilkas - |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
11:00 | - FK Ataka | : | Utenos Utenis - |
11:00 | - FK Ataka | : | Utenos Utenis - |
12:00 | - FK Žalgiris | : | FA Panevėžys-PRSSG - |
12:00 | - FK Žalgiris | : | FA Panevėžys-PRSSG - |
13:00 | - FK Granitas | : | FM Vilniaus Vytis - |
13:00 | - FK Granitas | : | FM Vilniaus Vytis - |
13:00 | - FA-FM Ateitis | : | VFA Geležinis vilkas - |
13:00 | - FA-FM Ateitis | : | VFA Geležinis vilkas - |
13:00 | - Visagino BFA | : | Vilniaus BFA - |
13:00 | - Visagino BFA | : | Vilniaus BFA - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
10:00 | - Kauno Žalgirio FA | : | FA Kaunas - |
10:00 | - Kauno Žalgirio FA | : | FA Kaunas - |
13:00 | - FK Jonava | : | FK Garliava - |
13:00 | - FK Jonava | : | FK Garliava - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
10:00 | - FK Žalgiris | : | VFA Geležinis vilkas - |
10:00 | - FK Žalgiris | : | VFA Geležinis vilkas - |
13:00 | - Vilniaus BFA | : | FA Panevėžys-PRSSG - |
13:00 | - Vilniaus BFA | : | FA Panevėžys-PRSSG - |
13:00 | - FK Granitas | : | FA-FM Ateitis - |
13:00 | - FK Granitas | : | FA-FM Ateitis - |
13:00 | - Vilnius Football Academy | : | FM Fortūna - |
13:00 | - Vilnius Football Academy | : | FM Fortūna - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
10:00 | - Utenos Utenis | : | Vilniaus BFA C - |
10:00 | - Utenos Utenis | : | Vilniaus BFA C - |
13:00 | - ESFA | : | Vilniaus BFA B - |
13:00 | - ESFA | : | Vilniaus BFA B - |
13:00 | - FK Ekranas | : | Vilniaus BFA C - |
13:00 | - FK Ekranas | : | Vilniaus BFA C - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
13:00 | - FK Gintaras | : | Atmosfera - |
13:00 | - FK Banga | : | FK Babrungas - |
13:00 | - FK Banga | : | FK Babrungas - |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
13:00 | - VJFM Fortūna | : | FC Hegelmann - |
13:00 | - VJFM Fortūna | : | FC Hegelmann - |
13:00 | - Marijampolės FC | : | Nevėžis - |
13:00 | - Marijampolės FC | : | Nevėžis - |
13:00 | - Marijampolė City | : | Kauno Žalgirio FA - |
13:00 | - Marijampolė City | : | Kauno Žalgirio FA - |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
13:00 | - FK Vilnius | : | FM Fortūna - |
13:00 | - FK Vilnius | : | FM Fortūna - |
13:00 | - FK Granitas | : | VFA Geležinis vilkas - |
13:00 | - FK Granitas | : | VFA Geležinis vilkas - |
13:00 | - FK Ataka | : | Vilnius Football Academy - |
13:00 | - FK Ataka | : | Vilnius Football Academy - |
13:00 | - FA-FM Ateitis | : | Vilnius Football Academy B - |
13:00 | - FA-FM Ateitis | : | Vilnius Football Academy B - |
13:00 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | Visagino BFA - |
13:00 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | Visagino BFA - |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
13:00 | - FK Banga | : | FC Džiugas - |
13:00 | - FK Banga | : | FC Džiugas - |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
10:00 | - FA-FM Ateitis | : | FM Nikė - |
14:30 | - SK Nemenčinė | : | FK Vilnius - |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
09:00 | - FK Žalgiris | : | FK Ataka - |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
11:00 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | FK Ataka - |
11:00 | - FA Panevėžys-PRSSG | : | FK Ataka - |
13:00 | - FA-FM Ateitis | : | FK Žalgiris - |
13:00 | - FA-FM Ateitis | : | FK Žalgiris - |
13:00 | - ESFA | : | FM Fortūna - |
13:00 | - ESFA | : | FM Fortūna - |
13:00 | - Vilniaus BFA | : | VFA Geležinis vilkas - |
13:00 | - Vilniaus BFA | : | VFA Geležinis vilkas - |
9 569
žaidėjai
655
komandos
372
varžybos
13 345
rungtynės